JAUNUMI

Skatuves mākslas kolektīvu vadītājus un dalībniekus aicina pieteikties kursiem “Režija un aktiera meistarība. Prakse. Teorija. Metodika”

18.10.2019

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) līdz 2019. gada 19. novembrim aicina skatuves mākslas kolektīvu vadītājus un dalībniekus pieteikties kursiem “Režija un aktiera meistarība. Prakse. Teorija. Metodika” (24 stundu apjomā), kas notiks 22.11, 29.11., 6.12., 13.12. plkst. 10.00–12.15 un 13.00–15.15 LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzejā (Eduarda Smiļģa ielā 37).

Profesionālās pilnveides programmas “Režija un aktiera meistarība skatuves mākslas kolektīvu vadītājiem” ietvaros notiks LKA profesores emeritus Annas Eižvertiņas kursi “Režija un aktiera meistarība. Prakse. Teorija. Metodika” 24 akadēmisko stundu apmērā. Kursu ietvaros iecerēts apskatīt gan teātra teorijas un prakses, gan arī pedagoģijas metodoloģijas jautājumus sekojošu tēmu ietvaros:

  1. teātra mākslas specifika un tās izpratne,
  2. aktiera meistarības pamatelementu pasniegšanas metodika ( treniņi un teorija),
  3. režijas mākslas pamati un darba pie iestudējuma metodika.

Profesore Anna Eižvertiņa ir viena no pieredzes bagātākajām Latvijas režijas un aktiera meistarības pedagoģēm, kura ne vien izaudzinājusi virkni šobrīd redzamāko Latvijas aktieru, bet arī prasmīgi strādājusi ar neprofesionāliem jauniešiem savā teātrī “Skatuve”, ļaujot tiem iepazīt skatuves mākslas pamatus un iegūt pārliecību par savām radošajām spējām.

Kursu beidzēji saņems LKA izziņu par profesionālās pilnveides kursu “Režija un aktiera meistarība. Prakse. Teorija. Metodika” 24 akadēmisko stundu apguvi.

Lai pieteiktos semināru ciklam, ir jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma anketa (pieejama: http://ejuz.lv/pieteiktieskursiem) līdz 19. novembrim. Maksa par kursiem 120,00 EUR.