Skrivanek Baltic sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju meklē labāko 2017. gada jauno tulkotāju

15.11.2017

Lai veicinātu studentu interesi par darbu tulkotāja profesijā, jau desmito gadu SIA SKRIVANEK BALTIC organizē konkursu „Labākais jaunais tulkotājs”. Latvijas Kultūras akadēmija aicina studentus izmantot iespēju pierādīt sevi tulkotāja amatā un vinnēt vērtīgas balvas.

Šogad konkurss norit sadarbībā ar divpadsmit Latvijas augstskolām – augstskolu RISEBA, Baltijas Starptautisko akadēmiju, Biznesa augstskolu „Turība”, Daugavpils Universitāti, Ekonomikas un kultūras augstskolu, Latvijas Kultūras akadēmiju, Latvijas Universitāti, Liepājas Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Rīgas Stradiņa universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti un Ventspils Augstskolu.

Konkurss notiek divās atlases kārtās, kurās studenti aicināti tulkot tekstus no angļu, franču un vācu valodas latviešu valodā.

Detalizēta informācija pieejama šeit.