Studenti tiek aicināti uz informatīviem pasākumiem par uzņemšanu Radošo industriju inkubatorā un atbalsta veidiem

17.02.2021

Radošo industriju inkubators (RII) aicina LKA un citu augstskolu studentus uz informatīvām lekcijām par RII pavasara uzņemšanu, kas norisināsies no 1. līdz 22. martam! Šī ir iespēja studentiem, kas vēlas veidot un attīstīt savus uzņēmumus radošo industriju nozarēs, uzzināt vairāk par RII darbību un uzņemšanas noteikumiem. Šoreiz lielāks akcents būs uz pirmsinkubācijas programmu - tiem, kam ir tikai biznesa ideja, bet vēl pietrūkst zināšanu/prasmju/drosmes sava uzņēmuma dibināšanai. Protams, laipni aicināti arī tie, kas gatavi startēt arī inkubācijas programmā.

RII ieplānojuši divas INFO stundas, kas paredzētas tieši studentiem, abās būs vienāds saturs, vienkārši iespēja izvēlēties sev ērtāko norises laiku.

Plašāka informācija un pieteikšanās katrai no INFO stundām:

Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, droši rakstiet vai zvaniet RII projektu vadītājai Anetei Silai, anete.sila@liaa.gov.lv, +371 26425284