ZIŅAS

Tālākizglītības kursā iepazīstinās ar radošo uzņēmējdarbību un radošas personas karjeras attīstības veidiem

05.09.2023

Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) ir izveidots jauns tālākizglītības kurss dažādu kultūras un mākslas nozaru radošajām personām, kas aicinās domāt par iespējamiem modeļiem savas karjeras attīstībai, izstrādājot savu stratēģiju radoša darba ienākumu gūšanai. Kursa “Radošas personas karjeras attīstība un ienākumu gūšanas veidi” mērķis ir veicināt padziļinātu izpratni par radošo uzņēmējdarbību un praktiskajiem nozares aspektiem, ko pielietot savas karjeras attīstībai. Kursa dalībnieki tiks aicināti izstrādāt savu radošas karjeras attīstības stratēģiju, konsultējoties ar nodarbību vadītājiem.

Nodarbības vadīs Latvijā atzītas radošo jomu profesionāles – LKA un Rīgas Tehniskās universitātes studiju programmas “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments” direktore Ieva Zemīte, Britu padomes direktore Zane Matesoviča, starptautiskās mūzikas industrijas eksperte Guna Zučika, laikmetīgās kultūras programmas "Dinamiskā pilsēta" vadītāja Liene Jakobsone un māksliniece Zane Neimane, kura ir autore pētījumam un grāmatai "Jaunā mākslinieka karjeras attīstības stratēģijas un biznesa modeļi".

Kurss plānots no 2023. gada 4. oktobrim līdz 29. novembrim trešdienās tiešsaistē Zoom platformā no plkst.17.00 līdz 18.30, savukārt pirmā un pēdējā tikšanās reize plānota klātienē Rīgā. Kursa noslēgumā tā dalībnieki iegūs LKA apliecību par tālākizglītības kursa apguvi 30 akadēmisko stundu apmērā.

Pieteikšanās kursam līdz 2023.gada 18.septembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu https://forms.gle/GisSbudFjTDGndr87

Dalības maksa: 96.80 EUR.

Plašāka informācija par LKA Tālākizglītības centra piedāvātajiem kursiem un dalības nosacījumiem https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/talakizglitiba/