ZIŅAS

Tiešsaistē norisināsies konsultācijas LKA starptautisko maģistra studiju programmu interesentiem

10.01.2022

2022. gada 20. janvārī plkst. 16.00 tiešsaistes platformā Zoom norisināsies konsultācijas par studiju iespējām Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) starptautiskajās maģistra programmās “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments” un “Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija”. Interesentiem būs iespēja tikties ar programmu vadītājām – Elīnu Vikmani un Ievu Zemīti. Valoda – angļu.

Lai reģistrētos dalībai konsultācijās, aicinām līdz 19. janvārim aizpildīt tiešsaistes pieteikuma formu: https://forms.gle/xZr2TZeStocr4MYx8.  

2022. gadā LKA uzņem reflektantus maģistra studiju programmās “Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija”, kā arī kopīgajā programmā ar Rīgas Tehnisko universitāti – “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments”. Studiju valoda – angļu.

Maģistra studiju programmas “Radošās industrijas un izaugsmes menedžments” mērķis ir sagatavot izaugsmes procesus vadītspējīgus, stratēģiski domājošus, radošus, daudzveidību novērtēt un pielietot spējīgus pārmaiņu līderus. Programma nodrošinās studējošos ar tādu zināšanu un kompetenču kopumu, kas attīsta izaugsmes domāšanu personīgajā, organizāciju un globālajā līmenī, sekmēs izpratni par radošo industriju potenciālu un kultūras vērtību nozīmi globālās ekonomikas mainīgajā vidē.

Programmas “Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācija” uzmanības centrā ir kultūras mantojuma nozīmes paradigmas maiņa un tā formu dažādība mūsdienās, kas pieprasa jauna veida kultūras mantojuma komunikācijas un pārvaldības praksi. Programmas mērķis ir nodrošināt studējošos ar tādu zināšanu un kompetenču kopumu, kas sekmē izpratni par kultūras mantojuma dažādību un nozīmi mūsdienās, tā interpretācijas iespējām, tā potenciālu kā resursam, attīstot kritisku un radošu domāšanas veidu, lai kultūras mantojumu pārvaldītu, interpretētu un komunicētu visdažādākajos veidos.

Vairāk par programmām un pieteikšanos studijām: https://lka.edu.lv/en/studies/admission-international-masters-programmes/