ZIŅAS

Zirgu pastā 15. martā notiks nakts lekcija "8. marta vītušie ziedi"

13.03.2018

15. martā LKA Teātra mājā Zirgu pasts norisināsies teiksmām apvītās Nakts lekcijas! Šoreiz vienojošā tēma ir "8. marta vītušie ziedi", kas ļauj uz Sieviešu dienu raudzīties ārpus ierastajām klišejām un rāmjiem.
 
Vakars sāksies plkst. 20.00 kopā ar prof. O. Žitluhinu un laikmetīgās dejas studentiem, kas ievedīs mūs jogas pasaulē. Plkst. 21.00 par drag kultūru Latvijā un pasaulē informēs LKA 1. kursa students Vladlens Bahtins, kurš pārzina šo pasauli  aiz kulisēm. Plkst. 22.00 doc. A. Rogule iepazīstinās ar pēcpadomisko feminismā: padomju sieviete toreiz un tagad, savukārt lekciju sadaļu noslēgs prof. A. Laķe, runājot par strīdīgo 8. martu ka nemateriālās kultūras mantojumu - meklēsim atbildes uz jautājumiem, kurš svin, kāpēc svin un kāpēc nesvin.
 
Vakara turpinājumā brīvajā mikrofonā ikviens interesents ir aicināts turpināt vai uzsākt kādu jaunu diskusiju, kā arī nebīties no telpas stūrī novietotās ģitāras. Noslēgumā esam sagatavojuši LKA studentu īsfilmu izlasi, kurās uzsvars vērsts sievietēm (jā, jā, arī Lienes Lindes filma ir tajā skaitā!).
 
Līdzi iesakām ņemt segu, guļammaisu, spilvenu vai jebko citu, kas ļaus ērti iekārtoties - krēslu nebūs! Tāpat somā jāieliek sava krūzīte un našķi ilgajai naktij.
 
Zirgu pasta durvis apmeklētājiem būs vaļā līdz pat 8 no rīta, tāpēc par naktsmājām raizēties nav nepieciešams. Pasākums notiks 2. stāvā, 207. auditorijā.
 
Izgulies jau laicīgi!
 
Pasākumu rīko: Latvijas Kultūras akadēmijas Studējošo pašpārvalde "Cits Skatu Punkts".