8 no 9 nominētajām filmām studentu kategorijā kinobalvai “Lielais Kristaps” – LKA absolventu filmas!

05.11.2019

Arī šogad nacionālās kinobalvas “Lielais Kristaps” studentu filmu kategorijā lielākā daļa no nominētajām filmām (8 no 9) ir Latvijas Kultūras akadēmijas absolventu diplomdarbi. 3 dokumentālās filmas (divas no tām - pilnmetrāžas) un 5 spēlfilmas.

Apsveicam radošās komandas, īpaši režisorus: Elita Kļaviņa (Dokumentālā filma "Zorjana Horobraja"), Gunta Gaidamaviča (dokumentālais pētījums "Palikt pa vidu. Lubāna klānos"), Jānis Miglinieks (ekoloģijas tēmai veltītā dokumentālā filma "Augstākā prioritāte"), Žulijens Nuhums Kulibali (LGBT drāma "Diskrēts"), Ieva Norvele (spraiga sižeta komēdija “Lelles”), Una Cekule (ironiskā drāma "Ģimenes stāvoklis: neprecēts"), Dāvis Dreimanis (alegoriskā komēdija "Dzimtenīte") un Kristiāna Šuksta (sirreālā komēdija "Apgaismība")!