ZIŅAS

Koris „Sõla” ielūdz uz zaļumballi „Kurtizāņu ugunskurs”

24.01.2019

Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris „Sõla” saviem klausītājiem 14. februārī plkst. 20.00 uz pusotru stundu piedāvās iespēju kļūt arī par dejotājiem, jo Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā organizē zaļumballi-šlāgerkoncertu "Kurtizāņu ugunskurs". Koncertā skanēs šlāgeri un kantrī dziesmas kora aranžijās gan a cappella izpildījumā, gan kopā ar pavadošo grupu Jāņa Miltiņa vadībā.

Ikgadējā kora vieglās mūzikas koncertā skanēs tādu žanra grandu dziesmas kā „Dakota”, „Bruģis”, „Apvedceļš”, Eduards Rozenštrauhs, Raimonds Pauls un citi. Kopumā koncertā skanēs piecpadsmit dziesmas, kuras korim aranžē Raimonds Graudiņš, Eduards Fiskovičs, Ainārs Plezers, Rūta Olekša un Emīls Rusovs. Dziesmu laikā klausītāji laipni aicināti kustēties līdzi deju placī.

Kopā ar kori uz skatuves muzikāli priecāsies mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons un diriģenti Laura Štoma un Artūrs Oskars Mitrevics, kā arī kora muzikālie draugi – Jānis Miltiņš (taustiņi), Dmitrijs Tarasovs (ģitāra), Viesturs Samts (sitaminstrumenti) un Staņislavs Judins (bass)

Ar šo programmu koris 10. februārī viesosies Kuldīgas Kultūras centrā un Tukuma pilsētas kultūras namā. Koncerts Kuldīgā sāksies plkst. 14.00, bet Tukumā – plkst. 18.00. Biļetes uz šiem koncertiem var iegādāties koncertvietās.

Biļetes uz koncertu Rīgā pieejamas „Biļešu paradīze” kasēs un tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv.