ZIŅAS

Latvijas Kultūras akadēmijas ERASMUS+ mentoru komanda meklē biedrus jaunajam pavasara semestrim

02.02.2021

Neskatoties uz neparasto laiku, kurā dzīvojam, Latvijas Kultūras akadēmija turpina būt pieprasīts galamērķis ERASMUS+ studentiem no visas Eiropas. Arī šajā pavasara semestrī pie mums plāno ierasties apmaiņas studenti no Itālijas, Rumānijas, Vācijas, Slovākijas, Polijas un Francijas, un šobrīd vairāk kā citus gadus viņiem ir nepieciešams tieši tavs atbalsts, lai justos droši šos piecus mēnešus, ko viņi pavadīs Rīgā.

Ja jūti sevī vēlmi iespēju uzņemties rūpes par ārvalstu studentu labbūtību, vēlies organizēt gan attālinātus, gan klātienes pasākumus un ekskursijas ERASMUS+ studentiem sadarbībā ar LKA ERASMUS iebraucošo studentu koordinatori, kā arī vienkārši iegūt jaunus draugus no visas Eiropas, piesakies Latvijas Kultūras akadēmijas ERASMUS+ mentoru komandai.

Aizpildi anketu līdz svētdienai, 7. februārim un gaidi ziņu no LKA ERASMUS+ studentu koordinatores Kristīnes Brambergas jau pavisam drīz.

» Pieteikšanās veidlapa

Par Erasmus+ mentoru komandas biedru var kļūt ikviens atbildīgs, aktīvs un apķērīgs LKA students. Dalība LKA ERASMUS+ mentoru komandā ir ne tikai lieliska iespēja uzlabot savas valodu zināšanas, iegūt internacionālus draugus un piedalīties dažādos aizraujošos ārpus lekciju pasākumos Latvijas Kultūras akadēmijā, bet arī īpaši nozīmīgs atbalsts ārvalstu studentiem viņu pirmajos soļos Rīgā un Latvijas Kultūras akadēmijā.