Latvijas Kultūras akadēmijas Satversmes pieņemšanas dienā notiks saruna par goda profesoru Gunāru Bīberu

17.05.2022

Latvijas Kultūras akadēmijas Satversmes pieņemšanas dienā, 18. maijā plkst. 15.00, LKA Facebook lapas tiešraidē no Kultūras teorijas un vēstures katedras norisināsies Raimonda Brieža un Līgas Ulbertes saruna par LKA leģendu, goda profesoru un studentu iemīļotu pasniedzēju Gunāru Bīberu.

Gunārs Bībers ir viens no pasniedzējiem, bez kura Latvijas Kultūras akadēmija nebūtu tāda, kāda tā ir. Šībrīža studenti pat nenojauš, ka viņš joprojām ir klātesošs Akadēmijas telpās. Joprojām kā paraugs, atmiņas vai kritērijs labi nolasītai lekcijai, saudzīgai attieksmei pret līdzcilvēkiem un mierīgai domai, kas tiecas tapt noformulēta.

Saruna notiek LKA zinātnes mēneša ietvaros ciklā “Zinātne tiešsaistē”, prezentējot LKA pētniecības projektu rezultātus.