JAUNUMI

Notiek Vācijas – Baltijas konference “Celt tiltus – veidot Eiropas nākotni”

03.07.2019

No 2. līdz 4. jūlijam Rīgā notiek Vācijas – Baltijas konference “Celt tiltus – veidot Eiropas nākotni”, ko rīko Vācijas un Baltijas jaunatnes fonds. Konferences mērķis ir veidot tīklu starp dažādajiem spēlētājiem, atbalstītājiem un multiplikatoriem, kuri darbojas jaunatnes un studentu apmaiņas jomā starp Baltijas valstīm un Vāciju, lai tādējādi veicinātu atbalstu  starpkultūru kompetencei, demokrātijai, tiesiskumam un cilvēktiesībām.

Konferencē ar referātu piedalās arī Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) profesori Ivars Bērziņš Holgar Raulf. Viņi stāstīs par maģistrantūras apakšprogrammu “Starptautiskais mediju un kultūras menedžments” kā Latvijas un Vācijas kultūras attiecību veiksmīgu modeli.

No 19. līdz 23. augustam LKA notiek uzņemšana studijām maģistra studiju apakšprogrammā “Starptautiskais mediju un kultūras menedžments”. Studijas šajā apakšprogrammā notiek vācu valodā. Vairāk par programmu un studiju uzsākšanu: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/studijas/kategorija/starptautiskais-mediju-un-kulturas-menedzments-vacu-valoda/

Konferencē ieeja brīva. Darba valodas vācu un angļu.

 Vairāk par konferenci: www.dbjw.deutsch-balten.de/dbkriga19