ZIŅAS

Piesakies LKA Erasmus mentoru programmai un kļūsti par mentoru ārvalstu studentiem!

21.01.2022

Pandēmijas laika ierobežojumi mūs jau ilgāku laiku ir atturējuši no ceļošanas un kultūras apmaiņas, taču šis ir lielisks veids kā satikt citu kultūru pārstāvjus un iegūt domubiedrus tepat – Latvijas Kultūras akadēmijā. Pavasara semestrī LKA studijām pievienosies 15 ārvalstu studenti no Spānijas, Horvātijas, Turcijas un Kazahstānas.

LKA Erasmus mentoru programma sniedz iespēju palīdzēt kopīgi veidot pasākumus Erasmus ārvalstu studentiem (atbilstoši iespējām pandēmijas laikā), iepazīt dažādas kultūras un iegūt jaunus draugus ārvalstīs.

Mentoru programmā tavs uzdevums būs palīdzēt jaunajiem ārvalstu studentiem ar neskaidrajiem jautājumiem saistībā ar LKA studiju procesu, dzīvi Rīgā un dažādiem citiem jautājumiem, kādi varētu rasties studentam, mācoties Rīgā.

Ārvalstu studenti ļoti novērtē iespēju satikties ar vietējiem studentiem arī neformālā vidē, tā ir viņu iespēja uzzināt vairāk par Latviju, latviešiem un Latvijas kultūru.

Ja vēlies pievienoties Erasmus mentoru programmai, raksti uz elza.stalidzena@lka.edu.lv līdz 1.februārim, norādot savu vārdu, uzvārdu, kurā programmā studē un telefona numuru.