JAUNUMI

Pievienojies Latvijas Kultūras akadēmijas vēstnešiem!

07.01.2019

Vai zināji, ka trešdaļa no visiem reflektantiem, kas iesniedza dokumentus studijām LKA 2018. gadā, par Latvijas Kultūras akadēmiju uzzināja kādā no tikšanās reizēm ar LKA vēstnešiem? Vai zināji, ka, iespējams, arī tu esi kādā no LKA pasākumiem runājies ar smaidīgiem, atsaucīgiem un interesantiem jauniešiem, – LKA vēstnešiem? Vai zināji, ka tieši tavs pieredzes stāsts var palīdzēt kādam vidusskolēnam pieņemt lēmumu par augstākās izglītības iegūšanu tieši LKA?

Tieši tik nozīmīgi Latvijas Kultūras akadēmijai ir mūsu vēstneši –

visuresoši,

visuzinoši

un vienmērsmaidoši!

 

Jau ceturto gadu apceļosim skolas visā Latvijā, tiksimies ar skolēniem un stāstīsim par Latvijas Kultūras akadēmiju. Ar saviem stāstiem iedvesmosim un atbildēsim uz jautājumiem, kas saistās ar studiju gaitu uzsākšanu, studiju procesu un profesijas izvēli!

Kopā pārstāvēsim LKA izstādē SKOLA (1.–3. marts), Informācijas dienā (16. marts), Mūzu akadēmijā (13. aprīlis) u.c., kā arī piedalīsimies skolu organizētajās karjeras dienās.

 

Kāpēc tieši tev būtu jākļūst par LKA vēstnesi:

1) tā ir goda lieta – pārstāvēt LKA vārdu un identificēties ar to;

2) tā ir iespēja jautri un vērtīgi pavadīt laiku, iegūt jaunus draugus un kontaktus;

3) tas ir veids kā attīstīt savas prezentācijas un uzstāšanās prasmes;

4) tā ir iespēja ar aktīvu līdzdalību nokārtot LKA praksi;

5) tas vienkārši ir neaizmirstams piedzīvojums!

 

Līdz 13. janvārim piesakies Latvijas Kultūras akadēmijas vēstnešiem, rakstot LKA vēstnešu koordinatorei Aijai Lūsei (aija.luse@lka.edu.lv).