ZIŅAS

Satiec Latvijas Kultūras akadēmijas studentus neformālās sarunās “Instagram tērzētavā”

07.02.2024

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) studiju interesentiem piedāvā iespēju uzzināt par studiju procesu nepastarpināti no pirmavota – LKA studentiem. Akcijā “Instagram tērzētava” ikvienam ir iespēja sazināties ar dažādu LKA bakalaura programmu, apakšprogrammu un specializāciju studentiem, kuri sniegs atbildes uz visdažādākajiem ar studiju norisi saistītiem jautājumiem un dalīsies savā studiju pieredzē. Seko līdzi akcijai LKA Instagram platformā: https://www.instagram.com/lkakademija/ (@lkakademija).

2024. gadā jaunieši varēs uzsākt studijas sešās LKA bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās. Ieskatu bakalaura studiju apakšprogrammā “Kultūras un mākslas studijas” skolēni varēs gūt, sazinoties ar Ramonu Rubeni (@ramon4ix), savukārt, par studijām apakšprogrammā “Kultūras socioloģija un menedžments” pieredzē dalīsies Unda Kreišmane (@undakrei).

Kāda ir “Starpkultūru sakaru” apakšprogrammas studiju specifika, skolēniem pastāstīs Leandra Spriesle (@leandra_spriesle), taču tiem jauniešiem, kuri ir apsvēruši domu studēt programmā “Radošās industrijas” (kopīga studiju programma ar Rīgas Tehnisko universitāti), par šo programmu pastāstīs Toms Samsons (@tomsimolife). Par to, cik aizraujoša studiju pieredze jauniešus sagaida “Laikmetīgās dejas māksla” programmā, izstāstīs Anna Marija Puķe (@anniinjaa).

Programmā “Audiovizuālā mākslas” ir iespēja studēt vienā no piecām specializācijām: par “Audiovizuālās mākslas producēšanas” specializāciju savā pieredzē dalīsies Karīna Kolendo (@karinakolendo), “Operatora mākslu” – Toms Čaune (@tomscaune), savukārt, par “Filmu režijas”, specializācijas izaicinājumiem un iespējām uz skolēnu jautājumiem atbildēs Ildze Felsberga (@ildzefelsberga).

Jautājumus par jauno “Audiovizuālās mākslas” specializāciju “Kino dramaturģija”, kā arī visus specifiskos jautājumus, kas ir saistīti ar uzņemšanas procesu (pieteikšanās studijām, iesniedzamie dokumenti, nepieciešamie centralizētie eksāmeni, studiju maksa, budžeta vietas, dalība informatīvajos pasākumos u.tml.) aicinām uzdot LKA Komunikācijas departamenta vadītājai Aijai Lūsei (@luseaija) vai Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistei Aijai Melbārdei (@aija.melbaarde).

Patērzējam par studijām Latvijas Kultūras akadēmijā?

Instagram tērzētava 2024