Izglītības izstāde "Skola 2024"

Piektdiena, 23. februāris, 2024


23.02.2024 23:59

Informācija par pasākumu

No 23. līdz 25. februārim izglītības izstādē “Skola 2024” Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicinās jauniešus uzzināt par daudzveidīgajām karjeras iespējām kultūrā un prezentēs studiju programmas, kas ļaus katram atrast savu unikālo ceļu kultūras un radošajā sektorā. Sarunas ar studentiem, stāsti “Audiostacijā” un spēle “Atklāj sevī [kultūr]zvēru” – LKA aicina tikties izstādē “Skola 2024”!

LKA izstādē “Skola 2024” aicinās jauniešus paviesoties scenogrāfa Andra Kaļiņina instalācijā “Ceļā” un iepazīties ar dažādajiem ceļiem kultūrā – atklājot sevi pētniecībā, jaunradē vai kultūras dzīves plānošanā un vadīšanā. Izstādē tiks piedāvāti daudzveidīgi veidi kā uzzināt par studiju iespējām LKA – uz individuālām sarunām aicinās LKA studenti, savukārt, “Audiostacijā” būs iespēja iepazīties ar studentu un pasniedzēju pieredzi, klausoties audiostāstus. Katrs studentu audiostāsts piedāvās atšķirīgu studiju pieredzi un palīdzēs jauniešiem ieraudzīt savu ceļu uz kultūru.

Spēļu stacijā “Atklāj sevī [kultūr]zvēru” jaunieši kopā ar studentiem varēs konstruēt dažādas studiju pieredzes, iepazīstoties gan ar dažādajām studiju programmām, uzzinot vairāk par studiju procesu un atklājot dažādās karjeras iespējas, kas paveras LKA absolventiem. Spēļu stacijā būs iespēja uzzināt vairāk par prakses iespējām un dalību mentoringa programmā, kas jau studiju laikā ļauj attīstīt sadarbību ar nozares profesionāļiem, dodot iespēju veicināt savu izaugsmi un iepazīt kultūras un radošo industriju nozares specifiku.

Sestdien, 24. februārī, plkst. 13.30 LKA aicinās studiju interesentus uz izstādes “Skola 2024” atvērto skatuvi, piedāvājot pārskatu par studiju iespējām LKA 2024.gadā un pastāstot, ko nozīmē radīt, vadīt un pētīt kultūru.

2024. gadā jaunieši varēs uzsākt studijas sešās LKA bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās: Kultūras un mākslas studijasKultūras socioloģija un menedžmentsStarpkultūru sakari (Latvija – Francija, Latvija – Ziemeļvalstis),  Radošās industrijas (kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti), Laikmetīgās dejas māksla un Audiovizuālā māksla.

Maģistra studiju interesentiem būs iespēja izvēlēties vienu no četrām programmām - Radošās industrijas un izaugsmes menedžments (kopā ar Rīgas Tehnisko universitāti), Kultūras mantojuma pārvaldība un komunikācijaKultūras un mākslas pārvaldība un Audiovizuālā un skatuves mākslaUzņemšana notiks arī akadēmiskajā un profesionālajā doktorantūrā.

Plašāka informācija par studiju iespējām LKA 2024. gadā: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/vasaras-uznemsana-lka/